phonephone +39 0423 497763
E-commerce online

Wielofunkcyjne

RAPTOR HI 2.5 EWOLUCJA CIĘCIA

WIELOFUNKCYJNE CIĘCIE AUTOMATYCZNE

Wielofunkcyjne cięcie Cutting Trading International, wykonywane jest przez kompaktową i solidną maszynę, której modularny system pozwala na dużą różnorodność użytkowania. Stół do cięcia dostępny jest w dwóch wersjach: statycznej i z przenośnikiem.

POPROŚ O INFORMACJE POBIERZ BROSZURĘ DEMO ONLINE

HI RAPTOR 2.5

Szybkość i precyzja cięcia

Solidna konstrukcja i niezawodny ruch głowicy w połączeniu z prędkością cięcia i mocnym systemem ssącym pozwalają nam uzyskać niezrównaną produktywność i jakość.

Elastyczność użytkowania

Charakteryzuje się innowacyjnymi rozwiązaniami, takimi jak system „quick release” narzędzia, który pozwala na dużą łatwość wymiany przy maksymalnej elastyczności użytkowania.

Oszczędzanie energii

Dzięki specjalnej strukturze dywanu, która zwiększa tarcie z tkaniną, pozwala na działanie podciśnienia w systemie, który generuje podciśnienie o niskim zużyciu energii przy oszczędności energii do 70%.

Wszechstronność

Dzięki możliwości zainstalowania do 5 narzędzi jednocześnie, cięcie HI RAPTOR staje się niezwykle wszechstronne i nadaje się do każdego zastosowania.

Wszechstronność systemu HI Raptor opiera się na dużej dostępności narzędzi, których wymiar cięcia regulowany jest elektronicznie.

Może pracować z szeroką gamą materiałów, wykorzystując podstawową maszynę ze specyficznym narzędziem dla każdego typu obróbki i bardzo szybkim przejściem z jednego materiału na inny.
Solidna struktura i niezawodny ruch głowicy, wraz z prędkością cięcia i silnym systemem zasysania, pozwala na uzyskanie wysokiej wydajności i wysokiej jakości cięcia.

POPROŚ O INFORMACJE DEMO ONLINE

HI RAPTOR 2.5

Cięcie automatyczne

Cięcie automatyczne pojedynczego arkusza przy pomocy specjalnej struktury taśmowej, która zwiększa tarcie na tkaninie, pozwala na transpirację powietrza w celu uzyskania systemu, który tworzy podciśnienie przy małym zużyciu energii, gwarantując oszczędność do 70% w stosunku do cięcia tradycyjnego, bez konieczności użycia materiałów pomocniczych, takich jak Cartene czy papier.

HI Raptor wyposażony jest w intuicyjny interfejs dla zarządzania sterowaniem, który łatwo można zintegrować z rozwiązaniami CAD-CAM, w sposób niezależny lub wspólny.

Dzięki bezpośredniemu połączeniu z lokalną siecią, pozwala na zapisywanie gotowych prac, dla ich użycia w przyszłości. To, czego się wymaga od systemu cięcia automatycznego, to duża elastyczność i sprawność operacji zarządzania. Cięcie HI Raptor, dzięki możliwości jednoczesnej instalacji do 5 narzędzi, staje się wyjątkowo wszechstronne i odpowiednie dla każdego typu aplikacji.

Ponadto, na każdym urządzeniu do cięcia automatycznego, montowany jest seryjnie wskaźnik laserowy, pokazujący początek cięcia oraz marker, który pozwala na wykonanie znaków użytecznych dla kolejnych obróbek.

POPROŚ O INFORMACJE POBIERZ BROSZURĘ

CHARAKTERYSTYKI TECHNICZNE

 • Stół do cięcia statycznego lub z przenośnikiem
 • Narzędzia modularne
 • Duża prędkość cięcia, do 1500 mm/s
 • Wysoka precyzja cięcia
 • Płynne ruchy i ograniczony hałas
 • Zgodność z formatem DXF, HPGL, ISO
 • Konfiguracja oprogramowania na podstawie materiałów
 • Cięcie do 50 mm grubości
 • Silny system zasysania
 • Wyjątkowa jakość cięcia
 • Komunikacja z systemami CAD-CAM
 • Szerokie okno cięcia
WYMIARY I GABARYTY

XXL HI RAPTOR 2.5

XXL Hi Raptor 2.5 to innowacyjne rozwiązanie dla cięcia dużych i bardzo dużych formatów. Jest odpowiedzią na coraz bardziej skomplikowane potrzeby klientów i charakteryzuje się możliwością indywidualnego dostosowania cięcia materiału.
Możliwość dostosowania wymiarów pozwala na osiągnięcie imponujących rozmiarów 12 x 8 MT.

Zarezerwuj bezpłatne demo online

Możesz łączyć się przez Skype z naszymi agentami,
obejrzyj nasze produkty, w tym urządzenia technologiczne i systemy tnące, oraz obserwuj testy cięcia na żywo na najróżniejszych rodzajach materiałów.