phonephone +39 0423 497763
E-commerce online

Pochłanianie dźwięku

Rozwiązania do cięcia tkanin dźwiękochłonnych

Tkaniny dźwiękochłonne, takie jak zasłony lub zasłony, są używane w celu zmniejszenia pogłosu i hałasu w kinach, domach lub biurach, a tkaniny dźwiękochłonne są używane do produkcji paneli dźwiękochłonnych.

Tkaniny techniczne

Aksamit

Pianka akustyczna

Wełna mineralna

Zwiększ prędkość, produktywność i wydajność

Automatyczny system tnący Hi Raptor 2.5 automatyzuje najważniejsze operacje cięcia materiałów dźwiękochłonnych: rozkładanie tkaniny i materiału technicznego oraz identyfikację części tnącej, zapewniając tym samym niezrównany wzrost precyzji i produktywności.
Szybka i niezawodna maszyna do cięcia, która minimalizuje koszty cięcia pianki lub wełny mineralnej. Idealny dla wszystkich firm poszukujących elastyczności i wszechstronności.

Oferujemy skrojone na miarę i zindywidualizowane rozwiązania w zakresie cięcia, zmniejszając w ten sposób czas przetwarzania i straty materiału.

ZALECANA KONFIGURACJA

Poniżej znajduje się przykładowa standardowa konfiguracja, dzięki której łatwiej będzie Ci zrozumieć i znaleźć narzędzia potrzebne do Twojego rodzaju pracy.
Aby uzyskać jakiekolwiek informacje, skontaktuj się z nami , nasz zespół ekspertów będzie podążał za Tobą, udzielając informacji, których szukasz.

Zarezerwuj bezpłatne demo online

Możesz łączyć się przez Skype z naszymi agentami,
obejrzyj nasze produkty, w tym urządzenia technologiczne i systemy tnące, oraz obserwuj testy cięcia na żywo na najróżniejszych rodzajach materiałów.