phonephone +39 0423 497763
E-commerce online

Aerostatyczny

Automatyczne rozwiązania do cięcia dla sektora aerostatycznego

Automatyczne rozwiązania do cięcia dla sektora aerostatycznego

Aerostat to szczególny statek powietrzny, który leci dzięki statycznemu podparciu, to znaczy ma tendencję do unoszenia się w atmosferze, ponieważ jest lżejszy od otaczającego go powietrza.

Balony na ogrzane powietrze i balony na powietrze

Sterowce

Tkaniny używane w sektorze aerostatycznym

Zwykle stosuje się tkaniny powlekane żywicą lub wewnętrznie powlekane warstwą elastycznego poliuretanu, w rzeczywistości jest to główna cecha nadmuchiwanego.

Cutting Trading International specjalizuje się w automatycznym cięciu tkanin dla sektora aerostatycznego. Rozwiązania odpowiednie dla najróżniejszych wymiarów.

Rozwiązania, które mają na celu skrócenie czasu przetwarzania i marnotrawstwa materiału na dowolne potrzeby, z możliwością projektowania na zamówienie dla firm, które wymagają wysokiej powtarzalności i skomplikowanych geometrii cięcia.

Użyte materiały:
Nylon ognioodporny 420 CL.1, Nylon / Poliuretan 210/210,
PCV

ZALECANA KONFIGURACJA

Poniżej znajduje się przykładowa standardowa konfiguracja, dzięki której łatwiej będzie Ci zrozumieć i znaleźć narzędzia potrzebne do Twojego rodzaju pracy.
Aby uzyskać jakiekolwiek informacje, skontaktuj się z nami , nasz zespół ekspertów będzie podążał za Tobą, udzielając informacji, których szukasz.

Zarezerwuj bezpłatne demo online

Możesz łączyć się przez Skype z naszymi agentami,
obejrzyj nasze produkty, w tym urządzenia technologiczne i systemy tnące, oraz obserwuj testy cięcia na żywo na najróżniejszych rodzajach materiałów.