phonephone +39 0423 497763
E-commerce online

Opakowanie

Automatyczne cięcie dla sektora opakowań

Cutting Trading International produkuje rozwiązania do automatycznego cięcia dla sektora opakowań i przetwórstwa papieru.

Systemy tnące zdolne do zwiększenia opłacalności produkcji opakowań oraz znacznego skrócenia czasu przetwarzania i strat materiałowych.

Projektujemy i produkujemy zautomatyzowane linie do lagowania i cięcia.
Wielofunkcyjna przecinarka automatyczna HI Raptor 2.5. to kompaktowa i solidna maszyna, której modułowy system pozwala na różnorodne zastosowania w prosty, szybki i precyzyjny sposób.

Karton

Rozszerzony

Precyzja, wydajność i oszczędności

Oferujemy skrojone na miarę i zindywidualizowane rozwiązania w zakresie krojenia dla firm, które wymagają stałego zaangażowania w rozwój i jakość swoich wyrobów, poprzez stosowanie materiałów pierwszego wyboru, w połączeniu z wykorzystaniem zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Rozprzestrzenianie się materiału, identyfikacja części tnącej oraz automatyczne i niestandardowe rozwiązania zapewniają wzrost precyzji i produktywności, drastycznie obniżając koszty.

ZALECANA KONFIGURACJA

Poniżej znajduje się przykładowa standardowa konfiguracja, dzięki której łatwiej będzie Ci zrozumieć i znaleźć narzędzia potrzebne do Twojego rodzaju pracy.
Aby uzyskać jakiekolwiek informacje, skontaktuj się z nami , nasz zespół ekspertów będzie podążał za Tobą, udzielając informacji, których szukasz.

Zarezerwuj bezpłatne demo online

Możesz łączyć się przez Skype z naszymi agentami,
obejrzyj nasze produkty, w tym urządzenia technologiczne i systemy tnące, oraz obserwuj testy cięcia na żywo na najróżniejszych rodzajach materiałów.