SYSTEM & INNOVATION FOR CUTTING ROOMS
  • it
  • en
  • de
  • pl
  • fr
  • ru
  • es
  • sv

DOSTOSOWANIA INDYWIDUALNE technologia i profesjonalizm

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji i handlu maszynami związanymi z procesem cięcia, nasz wyspecjalizowany personel oferuje szybkość odpowiedzi i kompetencje techniczne, demonstracje produktu i niezawodne porady przy wyborze najbardziej skutecznego rozwiązania, które najlepiej spełni oczekiwania klienta.

MULTIHEAD CUTTING SYSTEM

W dzisiejszych czasach kryzysu międzynarodowego i zmniejszonego popytu, Cutting Trading International wypuszcza na rynek nowy produkt wielofunkcyjny, owoc badań i rozwoju przy użyciu wewnętrznych zasobów ludzkich: Multihead Cutting System.

Maszyna ta jest odpowiedzią na oczekiwania tej części rynku, w której wymagane są wysoka wydajność i geometrie prostokątne / romboidalne. Podstawową filozofią MCS jest modularność, będąca odpowiedzią na wymagania użytkownika końcowego, w szybki i skuteczny sposób.  Podstawowe charakterystyki techniczne są następujące:
Na Multi-head mogą być montowane od minimum trzech do indywidualnie dostosowanej liczby głowic cięcia, które w wersji podstawowej posiadają ostrze. Pozycjonowanie głowic jest w pełni automatyczne, tak samo jak ich zakładanie/ściąganie.
Wysokość użyteczna od 1000 [mm] (MCS 1000) do 3500 [mm] (MCS 3500).
Zasilanie z rolki lub dużej rolki.
Programowane cięcie poprzeczne na wymiar (w wersji podstawowej, przy pomocy ostrza).
Hybrydowa technologia, silniki brushless / asynchroniczne;
Zarządzanie przy pomocy własnego oprogramowania, które umożliwia wprowadzenie programu cięcia załadowanej rolki.
Oprogramowanie zostało tak zaprojektowane, by być proste i funkcjonalne (user-friendly), by zwiększyć skuteczność procesu pracy i wydajność produkcji, ograniczając jednocześnie błędy ludzkie i w konsekwencji, bezpieczeństwo.
Użyteczny system czujników i diagnostyki, ograniczający znacznie postoje maszyny.
Zdalne sterowanie pozwalające serwisowi technicznemu na udzielenie jasnych i precyzyjnych odpowiedzi, w krótkim czasie.
Implementacja raportów umożliwia zarządzanie zamówieniami produkcyjnymi, weryfikacją w czasie rzeczywistym, komponentów zamówień i informacji dotyczących dziennej produkcji.