SYSTEM & INNOVATION FOR CUTTING ROOMS
  • it
  • en
  • de
  • pl
  • fr
  • ru
  • es
  • sv

NIEKTÓRZY Z NASZYCH KLIENTÓW…

Poniżej przedstawiamy liczne firmy, które wybrały produkty CUTTING TRADING INTERNATIONAL.
Niezawodność, profesjonalizm i jakość!

Blacks

Blacks dysponuje obecnie nowoczesnym i wydajnym systemem do automatycznego cięcia włókien, który implementuje i uzupełnia zasoby technologiczne do dyspozycji firmy. Dzięki temu narzędziu, można zoptymalizować całą produkcję i zagwarantować klientowi bardzo wysoką powtarzalność jakościową produkowanych elementów

Teloni Tosetto

Spośród najbardziej wykwalifikowanych firm, specjalizujących się w obróbce tkanin z PCW na północnym wschodzie, Teloni Tosseto stale ulepsza jakość swych wyrobów poprzez wykorzystywanie najlepszych materiałów oraz użycie w produkcji zaawansowanych technicznie maszyn i sprzętu.
Projektowanie, realizacja i instalacja plandek dla pojazdów i zadaszeń do użytku cywilnego i przemysłowego  z tkanin PCW.

Sirio Materassi

Badania mające na celu wykorzystywanie specjalnych i innowacyjnych materiałów zaowocowały powstaniem SIRIOMED®, opatentowanego materaca, którego nazwa pochodzi od gałęzi firmy, specjalizującej się w sektorze medycznym

Spinelli Teloni

Produkujemy plandeki dla samochodów ciężarowych, altanki, specjalne zadaszenia, plandeki basenowe, plandeki dla pick-upów, żagle, osłony przeciwsłoneczne, markizy i moskitiery. Zajmujemy się również częścią dekoracyjną, także w technikach sitodruku i druku cyfrowego. 10.000 m2 placu.

Mancini Tende

Firma Mancini Tende oddaje do waszej dyspozycji szeroką gamę modeli zadaszeń straganów dla handlu obwoźnego, począwszy od wersji półautomatycznej, do wersji całkowicie zautomatyzowanej, sterowanej pilotem. Dzisiaj oferujemy naszym klientom produkty w pełni spełniające wymagania dyrektyw europejskich.

Gruppo Italtelo

Firma, na powierzchni 9500 m2, wyposażona jest w najbardziej innowacyjne centrum druku cyfrowego. Drukuje codziennie do 10000 m2 produktów sztywnych lub giętkich.
Firma wyprodukowała największą na świecie flagę, wpisaną do księgi rekordów Guinnessa, o powierzchni 17000 m2.

Franchini Teloni

Od plandek dla samochodów ciężarowych przeszliśmy do realizacji plandek wykorzystywanych w najróżniejszych sektorach, takich jak altanki modułowe, parasole, zasłony zabezpieczające i bramy hal produkcyjnych, altanki flash; poza tym naszym produktem flagowym na rynku, jednym z najlepszych w Europie, jest plandeka dla przyczep wywrotowych, znana pod nazwą Super Ermetico Franchini.

Scola Teloni

Produkcja struktur napinanych o dużych wymiarach, zwłaszcza dla potrzeb targów i cyrków. Nowe automatyczne cięcie pozwoliło na znaczne skrócenie czasów produkcji, co jest naszą główną zaletą w stosunku do konkurencji.

Gatti Salotti

Profesjonalizm i projektowanie wnętrz na najwyższym poziomie to główne zalety firmy, która od ponad 40 lat oferuje i realizuje wyposażenie wnętrz, zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

RAAP Planen und Zelte

Projektowanie i realizacja produktów dostosowywanych indywidualnie: namioty reprezentacyjne we wszystkich formach i wymiarach, duże namioty, zasłony, kurtyny teatralne, namioty do prac konserwatorskich i wszelkich innych okazji, naprężanie żagli, wiat i banery dla waszych imprez.

Zepelin

Produkcja struktur pneumatycznych dmuchanych dla imprez i reklam. Dzięki wprowadzeniu plotera do cięcia, skróciliśmy czasy realizacji i poprawiliśmy precyzję wykonania. Dzięki wszechstronności plotera Rapotor tniemy szeroką gamę PCW, TPU i tkanin z włóknem akrylowym.

MTP

Produkcja poduszek puchowych dla każdego typu dekoracji wnętrz.

Benet

Benet Automotive jest producentem komponentów dla sektora samochodowego, z PUR i włókna węglowego. Jakość produktów jest bardzo wysoka, biorąc pod uwagę wysoki poziom surowców i obróbkę na maszynach ostatniej generacji. Oferujemy pomoc indywidualnie dostosowaną do potrzeb klienta, począwszy od oferty komponentów, designu, prototypów, dochodząc do produkcji, a wszystko na tych samych liniach. Głównymi klientami firmy Benet są Skoda, VW, BMW, Audi.

Bâches Méditerranée Valdiserra

Wyspecjalizowana w konfekcjonowaniu i instalacji plandek z PCW. Dzięki flocie nowoczesnych, bardzo wydajnych maszyn i przede wszystkim dzięki wydajnemu i wszechstronnemu systemowi do cięcia automatycznego, zespół  nasz realizuje wasze projekty na wymiar (pergole, osłony przeciwsłoneczne, przedsionki dla kamperów, zadaszenia tarasów i plandeki basenowe). Ponadto firma coraz większym stopniu ukierunkowuje swą działalność na sektor  architektury tekstylnej, realizując fasady tekstylne, zadaszenia parkingów i innych, bardziej złożonych konstrukcji.

Diaferia

Wiele lat doświadczenia na rynku nauczyło firmę Diaferia s.r.l., że dla osiągnięcia ustalonych celów konieczne jest prowadzenie indywidualnych badań, skupiających się na każdej, pojedynczej potrzebie. Użycie technicznie zaawansowanych maszyn i linii pozwala na zagwarantowanie produktów wysokiej jakości i z ważną wartością dodaną

Planex

Podczas projektowania naszych produktów i rozwiązań, skupiamy się na waszych specyficznych wymaganiach.  Jest to również powodem, dla którego nasze produkty są w większości realizowane na wymiar z materiałami wybranymi pod kątem spełnienia wymagań zastosowania w obszarze izolacji akustycznej, pokryć i produktów pneumatycznych w przemyśle, przy współpracy z producentami, dostawcami i pracownikami naukowymi z uniwersytetów, dla ciągłego rozwoju nowych możliwości aplikacji i obróbki.

Ets Lahille

Design, model, projektowanie, produkcja i instalacja. Zajmujemy się wszystkimi projektami, które wykorzystują membrany elastyczne z materiałów kompozytowych. Integrujemy całą produkcję w celu zagwarantowania pełnej kontroli pracy.
Badania i projektowanie przy użyciu narzędzi 3 D i CAD. Produkcja struktur metalowych. Produkcja membran elastycznych z materiałów kompozytowych.

JEDI

Jesteśmy częścią rynku międzynarodowego, promując naszą firmę i nasze produkty… Płyty z miękkiego PCW i taśmy.

NUTECO

Na rynku materiałów kompozytowych od 1984, zawsze z wykwalifikowanym personelem; lata doświadczeń zdobytych w firmach lotniczych, znajdujących się na naszym terytorium, w sektorze samochodowym, motocyklowym i rowerowym, morskim, lotniczym i przemysłowym: w budowie modeli i matryc, z modelu matematycznego lub z rysunku, we włóknie szklanym lub węglowym.

OBERLEITNER

Indywidualnie dobierane rozwiązania – precyzyjne – blisko klienta
Oferujemy indywidualne rozwiązania waszych specjalnych potrzeb.
Aby uzyskać maksymalny stopień elastyczności w planowaniu i realizacji waszych projektów.

ISFORT

W każdej sytuacji na świeżym powietrzu, oferujemy nasze profesjonalne rozwiązania osłon przeciwsłonecznych. Indywidualne rozwiązania i wysokiej jakości materiały są najlepszymi przesłankami do uzyskania skutecznego zacienienia jakiegokolwiek miejsca na świeżym powietrzu.

CBS

Nasza firma stawia przede wszystkim na jakość i zgodność produktu z normami europejskimi, potwierdzoną takimi certyfikacjami jak ISO 9002 – ISO 9001 oraz EN 9100, uzyskaną na początku 2011 r.  W produkcji przestrzegane są wszystkie wymagane normy i wymogi klientów, co można sprawdzić w każdym momencie dzięki pełnej identyfikowalności produktu, do czego firma przykłada szczególną uwagę

MOVING

Moving od 36 lat produkuje profesjonalne krzesła biurowe, konferencyjne i do poczekalni. Odwiedźcie nas, by osobiście przekonać się o jakości produktów naszej firmy. Pomysł, badania, projekt. Następnie wybór materiałów, realizacja, kontrola jakości. Od realizacji matrycy, montowania końcowego krzesła i odbioru technicznego. Wszystko odbywa się w naszych zakładach, wszystko gwarantowane jest i podpisywane przez Moving. Do tego dochodzi styl i design, estetyka i elegancja, z których słyną na całym świecie Włochy.

ESSAY GROUP

Wyroby z TPU i PCW zgrzewanego elektrycznie na wysokiej częstotliwości. Nasze produkty realizowane są z surowców najwyższej jakości; przykładamy szczególną wagę zarówno do części projektowej, prototypowej i organizacji produkcji. Realizujemy specjalne aplikacje na tkaninach i skórach z wysoko innowacyjnych materiałów.
Produkujemy wyroby techniczne i akcesoria dla sektora sanitarnego i terapeutycznego, z powietrzem i cieczami, przeciwodleżynowe i z wymianą termiczną.
Tworzymy artykuły i merchandising dla sektora mody, sportu, rozwrywki i dla różnych wydarzeń.

ENRIPLAST

Enriplast jest dzisiaj firmą rodzinną, która działa w sektorze projektowania i realizacji altanek, hal produkcyjnych i plandek, starając się pozostać zawsze na czasie i korzystając z trzydziestu lat doświadczenia właściciela firmy, w celu zaoferowania klientom produktów najwyższej jakości.

TENDONIFICIO SENESE

Nasza firma działa w sektorze plandek nieprzemakalnych od 1969 r., zwracając się zarówno do klientów prywatnych, jak i firmowych.
Nasza działalność polega na obróbce różnych TKANIN TECHNICZNYCH, takich jak PCW, POLIETYLEN, SIECI ZACIENIAJĄCE, w celu  spełnienia najbardziej wymagających oczekiwań rynku.
Jesteśmy w stanie zrealizować PLANDEKI OSŁANIAJĄCE baseny, konstrukcje ogrodowe, altanki, pergole, wiaty drewniane, bramy boczne, hale magazynowania siana i innych produktów rolniczych, przemysłowe hale produkcyjne, parkingi samochodowe, plandeki kempingowe.
I wszystko to, co wymaga obróbki na wymiar, w zależności od potrzeb klienta.

OFFICINE ITALIANA COMPOSITI

Firma, mimo iż mieści się w sektorze małych i średnich firm, była w stanie stworzyć rzeczywistość, która działa jak duża spółka. Niezawodność, jakość i satysfakcja klienta są podstawą wszelkich działań  Officine Italiana Compositi. Obecny kształt firmy jest owocem stałego zaangażowania, mającego na celu podbój i utwierdzenie swej pozycji na rynku materiałów kompozytowych.

DOM ART STYL

Nasza mała firma powstała w odpowiedzi na oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy pomoc w urządzaniu wnętrz, tworząc meble obite modnymi tkaninami. Naszymi priorytetami są: niezawodność, produkty wysokiej jakości, bardzo konkurencyjne ceny, szybka realizacja zamówień i profesjonalna obsługa klienta. Nasza oferta zawiera szeroką gamę: krzeseł, foteli i innych mebli.

TOMASINI COVER

Od ponad 50 lat firma rozwija swą działalność, produkując obecnie, oprócz plandek na samochody ciężarowe, również plandeki na obiekty sportowe i przemysłowe, plandeki do zabudowy wiat, zasłony przesuwne i składane oraz tunele wysuwane. Uzupełniając ofertę o handel osłonami przeciwsłonecznymi i altankami.

CARBON DREAM

Carbon Dream bada, rozwija, projektuje i produkuje detale z materiałów kompozytowych. Lata doświadczenia, stałe badania i rozwój procesów innowacyjnych pozwalają Carbon Dream na stawianie wciąż nowych celów, poszerzając użycie materiałów kompozytowych na sektory, produkty i użytkowników, nieosiągalnych jeszcze kilka lat wcześniej.

LETTISSIMI

Lettissimi studia, projektuje i produkuje własne łózka obijane tkaninami meblowymi, wykonywane w całości we Włoszech,
oferując rozwiązania opracowane na potrzeby klienta. Mistrzostwo rzemieślników
lokalnych, którzy pracują z precyzją i dbałością o szczegóły, przy użyciu opatentowanych technologii i dokładnie wyselekcjonowanych materiałów, charakteryzuje nasze łóżka poza ich unikalnością i trwałością. Lettissimi, jakość Made in Italy.

COPRIKOMPATT

Pokrycia mobilne Coprikompatt
Mobilne wykładziny „Copritutto” stanowią najszybsze rozwiązania problemów związanych z przestrzenią, projektujemy i produkujemy okładziny mobilne i stacjonarne, takie jak tunele mobilne czy wysuwane szopy, które mogą zaspokoić najróżniejsze wymagania

TELONI ABITI

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, projektujemy, realizujemy i wyposażamy struktury napinane modułowe, realizowane na każdy wymiar i w każdym rodzaju oraz duże zadaszenia wielofunkcyjne z konstrukcją nośną ze stali, aluminium lub drewna klejonego, będące w stanie spełnić wszelkie potrzeby obiektów sportowych, rozrywkowych i przemysłowych, poprzez zagwarantowanie użycia homologowanych i certyfikowanych materiałów, zgodnych z normami WE.

MIND RESOURCE

Mind to włoski cluster technologiczny o międzynarodowym zasięgu, działający w sektorach: samochodowym, automatyki przemysłowej i instalacyjnym z dużym doświadczeniem i ważnym know how.

TESSILMARKET

Harmonia, powaga i wieloletnie doświadczenie, zwłaszcza w sektorze tekstylnym, zagwarantowały szybki sukces firmy. Filozofia bezkompromisowej jakości prowadzi do zdobywania najważniejszych dostawców na poziomie światowym. Ciągły rozwój globalny i w konsekwencji stopniowa reorganizacja, sprawiają, ze firma jest elastyczna i uważna na zmiany na rynku, co powala na konsolidację jej pozycji lidera w zakresie akcesoriów i maszyn włókienniczych.

RAPTOR

Dzięki wielkiej pasji dla specjalnych bram giętkich i maniakalnej uwadze skupianej na jakości, stworzyliśmy innowacyjne drzwi automatyczne, szybko nawijane i przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów, struktura wykonana w całości z aluminium z wyjątkowo wyszukanym designie, wykończone z w szczególną dbałością o szczegóły, charakteryzującą przemysł włoski.

DAYCO

Dayco jest światowym liderem w badaniach, projektowaniu, produkcji i dystrybucji produktów dla silników, systemów przesyłających i serwisów samochodów osobowych i ciężarowych oraz budownictwa, rolnictwa i przemysłu.

MARCOLIN

Synonim profesjonalizmu i jakości, Marcolin produkuje i sprzedaje pokrycia dla przemysłu, transportu, sklepów, biur architektonicznych i prywatnych mieszkań oraz produkuje, wynajmuje i sprzedaje struktury napinane modułowe na potrzeby targów, imprez, wystaw, kongresów, ceremonii, uroczystości, magazynów i dla sektora ekologii. Powołanie do badań i innowacji pozwala na zaoferowanie zaawansowanych rozwiązań i materiałów wysokiej jakości, by zagwarantować produkt całkowicie niezawodny i bezpieczny. Cele indywidualnego dostosowania, innowacji, jakości, funkcjonalności i designu przekładają się dlatego na szeroką gamę produktów, rozwiązań i systemów zintegrowanych, będących w stanie spełnić oczekiwania zarówno klientów firmowych, jak i prywatnych.

ITW INDUSTRIETORE GMBH

Rozwijamy, produkujemy, sprzedajemy – ITW Industrietore GmbH robi wszystko: począwszy od pomysłu do instalacji drzwi. Naszym celem jest unikalność produktów, w zakresie designu i technologii. Drzwi ITW są wyjątkowo wszechstronne. Znajdują zastosowanie na przykład w przemyśle samochodowym, spożywczym, chemicznym, czy też na lotniskach.

MODELL UND FORMENBAU BLASIUS GERG GMBH

Nasze doświadczenie połączone z technologią infuzji, core i pokrywania, jest wyjątkowe. Pojedyncze materiały i ściśle powiązane fazy procesu. Dla każdego oferujemy odpowiednią technologię produkcji. Artykuły instalowane są przez nasz wyspecjalizowany zespół, posiadający odpowiednie doświadczenie.

DEMA SPA

Dema – Design Manufacturing SpA, jest aktywna w sektorze lotniczym i kosmicznym od 1993 r., jako innowacyjna firma o dużym znaczeniu, dzięki bardzo kompleksowej interpretacji rozwoju: w pionie. Proces ten pozwala na zaoferowanie produktu, który integruje: zdolności inżynierii projektowania; inżynierii produkcji; obróbki blachy; obróbki mechanicznej; produkcji części z materiałów kompozytowych; rozwoju, badań i eksperymentów na nowych materiałach, dotyczących technologii obróbki (np. tytanu); obróbka termiczna i specjalne procesy; montaż. Proponuje więc swe usługi jako dostawca/partner pierwszego poziomu dla firm lotniczych i kosmicznych.

FYM ÉQUIPEMENT

Firma Fym Équipement zdobyła know-how i 15-letnie doświadczenie w produkcji plandek PCV i pianek. Produkcja pokryć i plandek do aeronautyki i przemysłu.
Niestandardowe znakowanie – serigrafia – montaż – spawanie i szycie.
Narzędzia produkcyjne: 520m2 powierzchni warsztatowej – stół roboczy HI-RAPTOR 2.5 (Cutting Trading International)- Maszyny do szycia – Zgrzewarka HF – Kołowrotki – Specyficzne maszyny

BACHES FEVRE

Produkujemy wysokowydajne tkaniny kompozytowe z PVC, które można dostosować do każdego rodzaju otoczenia. W porównaniu z bardziej tradycyjnymi materiałami, techniczne rozwiązania tekstylne mają wiele zalet: łatwość implementacji, lekkość, koszt i możliwość 100% recyklingu. Nasze cyfrowe narzędzia produkcyjne pozwalają nam na przygotowanie / pracę na żądanie lub w seriach. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie ich projektów: projektowanie, produkcja, krawiectwo, instalacja, serwis posprzedażny.

GIBUS

W detalicznych punktach GIBUS można znaleźć najlepsze markizy i pergole, Gibus ia lider w produkcji powłok w celu zagwarantowania ochrony i oszczędności energii. Bardzo wysokiej jakości plandeki na zewnątrz z eleganckim i innowacyjnym wzorem

WELLSUN

WellSun specjalizuje się w produkcji nowoczesnych systemów osłon przeciwsłonecznych do szerokiej gamy zastosowań. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie ochrony przeciwsłonecznej i zaawansowanej technologii pozwala nam oferować produkty wysokiej jakości po przystępnych cenach. Naszymi partnerami są wiodący na świecie producenci sprzętu, tkanin i komponentów.

LAILY

Techniczne tkaniny tekstylne Transformator i instalator dla przemysłu, zbiorowości, osób prywatnych i rolnictwa.

SERYNIS

Serynis specjalizuje się w przetwarzaniu tekstyliów technicznych w celu ochrony towarów, ludzi i środowiska. Serynis projektuje i wytwarza produkty dla różnych sektorów: przemysł, motoryzacja, produkcja energii, energia jądrowa, chemia, aeronautyka, wnętrza, architektura i budownictwo

Atlantic’Bâches

Producent niestandardowych plandek, zarówno dla profesjonalistów, jak i osób prywatnych.
Branże, ratusz, komitet imprez, kawiarnie, restauracje, camping, wnętrza …
Indywidualne studiowanie twojego projektu
Specjaliści w meblach ogrodowych, rolety z napędem „Zip” i rolety ręczne „Ziptrak”.